Zimní přikrývka z dutého vlákna 200 x 220 cm

Nový produkt

Zimní přikrývka z dutého vlákna 200 x 220 cm

Zimní antialergická přikrývka 200 x 220 cm. Náplní je lehké a nadýchané rouno z dutého vlákna. Hmotnost výplně 2 kg. Vhodná pro zimní, ale i celoroční užívání.

Více informací

131 ks

SKLADEM

2 260,00 Kč s DPH

 • Plátno 100 % Bavlna
 • Supra 65% polyester+35% bavlna
 • Mikrovlákno 100 % PES

Více informací

Zimní francouzská prací přikrývka 200 x 220 cm

Zimní partnerské přikrývky jsou teploučké vhodné pro zimní období.

Bude vyhovovat těm, kteří mají rádi větší pocit tepla při spánku a pocit objemnější přikrývky i celoročně.

Díky použitím kvalitních povrchových materiálů se vyznačují dobrou přilnavostí, lehkostí k tělu, kde udržují souvislou vzduchovou vrstvu, která je tepelně stabilní v chladném i teplém prostředí.

Náplň přikrývky tvoří lehoučké rouno z polyesterové duté vlákno o hmotnosti 2 kg.

Tato lehká vzdušná vlákna mají dobré tepelně - izolační vlastnosti. Vytvářejí prostředí nevhodné pro výskyt prachových roztočů. Přikrývka je alergicky neutrální.

Spirálově tvarované vysoce elastické vlákno zajišťuje stálost objemu přikrývky.

Kvalitní mykané rouno zhotovené ze spirálových značkových vláken, umožňuje rychlé odvádění vlhkosti od těla. Nakadeřená vlákna náplň provzdušní. Mykaná výplň je extrémně měkká, vzdušná a nevytváří shluky ani po opakovaném praní.

Ukazatelem kvality přikrývky je mimo jiné i způsob prošití. Naše prošití je provedeno do čtverců s malým okrajovým rámečkem. Rouno je vysoce stabilní. Nestahuje se z rohových částí.

Přednosti:

 • účinný odvod potu od těla
 • výborné antibakteriální účinky
 • jedinečný hygienický efekt
 • stabilní výplň
 • materiálová stálost
 • jednoduchá údržba
 • lze telefonicky objednat i atypické rozměry
 • 4  varianty provedení: letní, celoroční, hřejivé, extra hřejivé Thermo, DUO

Při běžném používání doporučujeme prát přikrývky po dvou letech a hlavně je pravidelně větrat. Praní proveďte nejlépe v létě na 60 °C v jemném cyklu, kdy dochází k likvidaci mikroorganismů. Ve standardní domácí pračce je možné prát pouze přikrývky do rozměru cca 140x200 cm. Nepoužívat bělící prostředky obsahující chlór. Máchání by mělo proběhnout vícekrát, odstřeďujte nejdéle 30 sekund, aby se nepotrhala výplň. Pro sušení se doporučuje nízký stupeň teploty vzduchu – do cca 60°C. Přikrývka se má sušit až dokud z ní nevyprchá veškerá vlhkost. Některé přikrývky lze prát na 95°C, zejména se směsovou tkaninou (65% polyester, 35% bavlna).

 

Povrchové tkaniny:

Bavlna 100 % - bavlna hladká ze 100 % česané bavlny, plátnová vazba. Tkanina je pevná, lehká , příjemná na dotyk s dostatečnou splývavostí.

Je pro ty uživatele. kteří dávají přednost přírodnímu charakteru materiálu. Vysoká kvalita vrchní bavlněné tkaniny a polyesterové výplně je vhodnou kombinaci účelnosti a komfortu.

V bílém provedení. Praní do 60 °C

Supra - směsový materiál 65% polyester + 35 % bavlna s vysokou životností a kvalitou. Praní poskytuje Praním za vysokých teplot do 95° dochází k likvidaci škodlivých látek včetně alergenů. Vhodná pro veřejné ubytování a zdravotnictví.

V bílém provedení. Praní do 95°C

Mikrovlákno - 100% polyesterové mikrovlákno hlavní předností je sametová měkkost a příjemný pocit v kontaktu s lidskou pokožku. Je jemná, lehká, vysoce absorpční, přitom velice hustá a nemačkavá. 

V bílém provedení. Praní do 90°C.

Mikrovlákno vytkávaný proužek - 100% polyesterové mikrovlákno s efektivním vytkávaným proužkem v saténovém provedení. Vyznačující se vysokou splývavostí. Tkanina odpuzuje vlhkost a chlad z vnějšku, velké množství pórů umožňuje snadné odpařování potu. V horku ochladí, v zimě zahřeje. Vyniká výbornými antibakteriálními a antialergenními vlastnostmi. 

V bílém provedení. Praní do 90 °C

Mikrovlákno ALOE VERA - 100% polyesterové mikrovlákno 3% podíl přírodního extraktu ALOE VERA. Regenerační účinky rostlinného extraktu posilují přirozenou vitalitu Vašeho organismu, ALOE VERA zmirňuje bolesti např. ve svalech, kloubních spojeních apod. Je baktericidní, sráží teplotu zanícených částí těla. Je protizánětlivý. Působí jako přírodní zvlhčovač. Blahodárně působí na kůži a posiluje relaxační účinky spánku. 

V bílém provedení. Praní do 60 °C