Přikrývky z ovčí vlny

Vlnu si příroda vyrábí sama. My ji s láskou zpracujeme a tím Vám předáme vzácnou energii života.

U nás vyrobené lůžkoviny jsou součástí nových trendů zdravého životního stylu s vysokými požadavky na zdravý spánek. Příznivě ovlivňují spánek a celkovou relaxi těla. Deky, prošívané přikrývky, podložky a polštáře z pravé ovčí vlny se vyznačují vysokou hřejivostí a zároveň vzdušností. Ovčí vlna je přírodní materiál pocházející přímo z Valašska a jeho blízkého okolí, kde sídlí naše firma. V ovčím rounu, které používáme při výrobě přikrývek, podložek a dek se nevyskytují žádní roztoči a byla prokázána jeho zdravotní nezávadnost. Velmi vhodné pro alergiky, astmatiky a revmatiky. Tato vlna je pečlivě zbavená od nečistot, vyčesaná, vyklepaná a namykaná do rouna. Rouna jsou nadýchaná a ohebné . Vysoká kvalita přikrývek je docílena jakostní povrchovou  sypkovinou 100% bavlny z tuzemské výroby. Na vlněné výrobky nepoužíváme směsové materiály. Výrobky z ovčího rouna se povlékají, nedoporučujeme je prát doma. Svěřte je odborné firmě. Intervaly mezi praním záleží na celkovém znečistění. Nabízíme zpracování Vaši čisté oprané vlny na lůžkoviny dle Vašeho přání. Sortiment ložní prádla nabízíme z vlastní produkce ze 100 % bavlny - bavlna hladká, krep, flanel s dlouhou životností. Pokud jsi chcete vyzkoušet ruční zpracování vlněného rouna plstěním nebo spředením, zavolejte dodáme Vám materiál.

Přikrývky z ovčí vlny V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • Letní přikrývky

  Letní přikrývky jsou určeny pro zákazníka, který využívá v letním období tenčí deky. Je možné je užívat i celoročně a to při zvážení požadavků na prostředí v jakém spíte, zda se potíte nebo máte raději přikrývku méně hřejivou. Letní kolekce přikrývek pořídíte v délkách 200 cm, 220 cm,240 cm prodloužení dle přání zákazníka může být i 260 cm. Francouzské přikrývky 200 / 220cm, 220 / 240 cm. Máte na výběr i vnitřní materiál a to duté vlákno nebo vlněné rouno. Přikrývky s výplní 100% ovčí vlna nakoupíte i se slevou a to při dodání 3 kg  vytříděné potní vlny. Vlněné prošívané přikrývky šijeme i lehké s poloviční výplní, která je vhodná pro stále častější tropické noci. Lehké letní deky jsou využívány i v nemocničním prostředí, kdy pacient nesnese těžkou deku, ale lehoučkou a zároveň příjemně teplou.

 • Zimní přikrývky

  Zimní přikrývky představují kvalitu a pohodlí pro uživatele, kteří nevytápí ložnice, teplota vzduchu je nízká.  A nebo naopak  teplota je dle teplotních průzkumů ideální 17 °C – 21°C, ale vy se rádi zachumláte a milujete teplo přírodních materiálů. Vlněné zimní přikrývky mají přirozené vlastnosti udržet optimální podmínky Vašeho lůžka. Předností zimní přikrývky je zachycovat pot z těla a přirozeným způsobem se ho zbavit

 • Celoroční přikrývky

  Celoroční přikrývky vhodné pro použití po celý rok. Náplň měkké, jemné a hřejivá, vhodná pro použitá po celý rok, vhodné pro alergiky, deky velice lehké a příjemné na omak. Přikrývky jsou ideálním společníkem nejen v chladném zimním období, ale i v letních večerech.

 • Sety z ovčí vlny

  Nákup rychlejší a levnější! V této kategorií jsme pro Vás připravili zajímavou nabídku vlněných výrobků v setech. Soupravy jsou tvořeny přikrývkou a polštářem v různých délkách a zpracováním polštáře. V případě francouzských velikostí je to jedna velká přikrývka a dva polštáře.Pokud při spánku využijete přikrývky, polštáře i podložky z ovčí vlny najednou, výrazně znásobíte efekt působení ovčí vlny na Váš organismus. Je to přírodní materiál s vlastnostmi jako je termoregulace, vysoká savost, odvod vlhkosti, vzdušnost, je výjimečná svými antibakteriálními vlastnostmi. Obsažený lanolín přirozeně pečuje o vlnu, zajišťuje izolační vlastnosti i voděodolnost vlny. Teplá vysoce kvalitní vlněná vlákna jsou velmi měkká. Díky její prodyšnosti jsou vlněné přikrývky vhodné pro každé roční období. Nesmíme opomenout na antidekubitní účinky, které jsou vynikající. Důkazem její dokonalosti je, že ji nelze vyrobit žádnými umělými výrobními procesy.