Přikrývky z dutého vlákna

Přikrývky z dutého vlákna

Kolekce pracích přikrývek plněné značkovým dutým vláknem vysoké kvality, vyhovuje požadavkům na příjemné a zdravé spaní. Duté vlákno je syntetický výplňový materiál, velmi lehký, s dobrou tvarovou pamětí, vzdušností a výbornými tepelně – izolačními vlastnostmi.
Přikrývky z dutého vlákna mají povrchové materiály ze 100 % vysoce kvalitní bavlněné tkaniny, jemné směsové tkaniny a mikrovlákna
100 % PES s výtažkem z rostliny ALOE VERA . 

Antialergické přikrývky

Antialergické přikrývky – jedná se o ucelenou nabídku pracích přikrývek, podložek, polštářů, dětských setů, kojeneckých peřinek. Antialergické přikrývky nabízíme ve více poptávaných  velikostech  –  standardní  jednolůžka, prodloužené i pro manželské postele. 

Výplňový syntetický materiál  - duté polyesterové vlákno má jedinečnou pružnost, lehkost, s dobrou tvarovou pamětí a snadno se udržuje.
Povrchové  materiály antialergických přikrývek, jako je česaná bavlna, směsová prací sypkovina, polyesterová mikrovlákna vynikají antibakteriálními a  antialergické  vlastnostmi  a umožňují výrobky  prát až do 95 °C. Díky těmto vlastnostem se využívají nejen v domácím prostředí, ale splňují  zdravotní a vyvařovací požadavky i ve veřejném sektoru.

Přikrývky z dutého vlákna V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • Letní přikrývky

  Letní přikrývky z dutého vlákna poskytují dostatečnou hřejivost již při relativně malé hmotnosti výplňového materiálu a zároveň jsou prodyšné.

  Přikrývka je vhodná zejména pro teplé letní noci. Zajistí příjemný spánek i za vyšších teplot. Další výhodou je jejich dlouhá životnost, a to především díky použitím kvalitních materiálů, umožňují dle druhu povrchového materiálu praní až na 95°C a tím se minimalizuje výskyt roztočů.

 • Zimní přikrývky

  Zimní přikrývky z dutého vlákna - s vysokou hřejivostí jsou vhodné pro zimní období a to díky dostatečné gramáži výplňového materiálu. Přikrývky obsahují silanizované plně protialergické duté vlákno. Jsou velmi příjemné a zaručují klidný spánek v chladném ročním období.

 • Celoroční přikrývky

  Celoroční přikrývky z dutého vlákna jsou vhodné pro použití po celý rok. Náplň měkké, jemné a hřejivé duté vlákno, vhodné pro alergiky, deky velice lehké a příjemné na omak. Antialergická přikrývka.

 • Thermo přikrývky

  Zimní přikrývky z dutého vlákna - THERMO s extrémně vysokou hřejivostí jsou vhodné pro zimní období a to díky dostatečné gramáži výplňového materiálu. Přikrývky obsahují silanizované plně protialergické duté vlákno. Jsou velmi příjemné a zaručují klidný spánek i ve velmi chladném ročním období.