Přikrývky

Prošívané přikrývky z ovčí vlny, prošívané přikrývky z dutého vlákna

Prošívané přikrývky z ovčí vlny a prošívané přikrývky z dutého vlákna se prošívají ručně za pomocí  prošívacích  šicích strojů. Kvalifikované švadleny provádí prošití do čtverců tzv. kazetové prošití s malým okrajovým rámečkem. Náš způsob prošití a plynulost rozložení vlněného rouna i jakéhokoliv jiného zabraňuje stahování vnitřní výplně přikrývek, podložek, polštářů. Dlouholetá životnost prošívaných přikrývek je docílena skloubením  faktorů jako je - ruční technika prošití, kvalitní zpracování  špičkových materiálů s použitím  pevných nitě firmy AMANN, které vykazují vysokou pevnost ve švu, odolnost vůči oděru, stálobarevnost. Tyto garance jsou součástí  dodacích podmínek.

Přikrývky V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • Přikrývky z ovčí vlny

  Vlnu si příroda vyrábí sama. My ji s láskou zpracujeme a tím Vám předáme vzácnou energii života.

  U nás vyrobené lůžkoviny jsou součástí nových trendů zdravého životního stylu s vysokými požadavky na zdravý spánek. Příznivě ovlivňují spánek a celkovou relaxi těla. Deky, prošívané přikrývky, podložky a polštáře z pravé ovčí vlny se vyznačují vysokou hřejivostí a zároveň vzdušností. Ovčí vlna je přírodní materiál pocházející přímo z Valašska a jeho blízkého okolí, kde sídlí naše firma. V ovčím rounu, které používáme při výrobě přikrývek, podložek a dek se nevyskytují žádní roztoči a byla prokázána jeho zdravotní nezávadnost. Velmi vhodné pro alergiky, astmatiky a revmatiky. Tato vlna je pečlivě zbavená od nečistot, vyčesaná, vyklepaná a namykaná do rouna. Rouna jsou nadýchaná a ohebné . Vysoká kvalita přikrývek je docílena jakostní povrchovou  sypkovinou 100% bavlny z tuzemské výroby. Na vlněné výrobky nepoužíváme směsové materiály. Výrobky z ovčího rouna se povlékají, nedoporučujeme je prát doma. Svěřte je odborné firmě. Intervaly mezi praním záleží na celkovém znečistění. Nabízíme zpracování Vaši čisté oprané vlny na lůžkoviny dle Vašeho přání. Sortiment ložní prádla nabízíme z vlastní produkce ze 100 % bavlny - bavlna hladká, krep, flanel s dlouhou životností. Pokud jsi chcete vyzkoušet ruční zpracování vlněného rouna plstěním nebo spředením, zavolejte dodáme Vám materiál.

 • Přikrývky z dutého vlákna

  Přikrývky z dutého vlákna

  Kolekce pracích přikrývek plněné značkovým dutým vláknem vysoké kvality, vyhovuje požadavkům na příjemné a zdravé spaní. Duté vlákno je syntetický výplňový materiál, velmi lehký, s dobrou tvarovou pamětí, vzdušností a výbornými tepelně – izolačními vlastnostmi.
  Přikrývky z dutého vlákna mají povrchové materiály ze 100 % vysoce kvalitní bavlněné tkaniny, jemné směsové tkaniny a mikrovlákna
  100 % PES s výtažkem z rostliny ALOE VERA . 

  Antialergické přikrývky

  Antialergické přikrývky – jedná se o ucelenou nabídku pracích přikrývek, podložek, polštářů, dětských setů, kojeneckých peřinek. Antialergické přikrývky nabízíme ve více poptávaných  velikostech  –  standardní  jednolůžka, prodloužené i pro manželské postele. 

  Výplňový syntetický materiál  - duté polyesterové vlákno má jedinečnou pružnost, lehkost, s dobrou tvarovou pamětí a snadno se udržuje.
  Povrchové  materiály antialergických přikrývek, jako je česaná bavlna, směsová prací sypkovina, polyesterová mikrovlákna vynikají antibakteriálními a  antialergické  vlastnostmi  a umožňují výrobky  prát až do 95 °C. Díky těmto vlastnostem se využívají nejen v domácím prostředí, ale splňují  zdravotní a vyvařovací požadavky i ve veřejném sektoru.
 • Podložky

  Podložky - chrániče matrací z pravé ovčí vlny se vyznačují vysokou hřejivostí a zároveň vzdušností. Jsou vysoce  termoregulační a mají vysoké izolační schopnosti. Dokonale se přizpůsobují tělesné teplotě. Jsou vhodné pro ty , kteří trpí záněty, bolesti svalů a kloubů, revmatiky.Podložky se vkládají pod prostěradlo a tím jsou chráněny proti ušpinění. Jsou opatřeny úchyty proti pohybu na lůžku. 

  V ovčím rounu, které používáme při výrobě podložek se nevyskytují žádní roztoči a byla prokázána jeho zdravotní nezávadnost.  Podložky je možné větrat a v případě nutnosti chemicky čistit. Podložky jsou plněny ovčí vlnou ( přírodním materiálem )pocházející přímo z našeho kraje Valašska a jeho blízkého okolí.