Přikrývky

Prošívané přikrývky z ovčí vlny, prošívané přikrývky z dutého vlákna

Prošívané přikrývky z ovčí vlny a prošívané přikrývky z dutého vlákna se prošívají ručně za pomocí  prošívacích  šicích strojů. Kvalifikované švadleny provádí prošití do čtverců tzv. kazetové prošití s malým okrajovým rámečkem. Náš způsob prošití a plynulost rozložení vlněného rouna i jakéhokoliv jiného zabraňuje stahování vnitřní výplně přikrývek, podložek, polštářů. Dlouholetá životnost prošívaných přikrývek je docílena skloubením  faktorů jako je - ruční technika prošití, kvalitní zpracování  špičkových materiálů s použitím  pevných nitě firmy AMANN, které vykazují vysokou pevnost ve švu, odolnost vůči oděru, stálobarevnost. Tyto garance jsou součástí  dodacích podmínek.

Přikrývky V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • Přikrývky z ovčí vlny

  U nás vyrobené lůžkoviny jsou součástí nových trendů zdravého životního stylu s vysokými požadavky na zdravý spánek. Příznivě ovlivňují spánek a celkovou relaxi těla. Deky, prošívané přikrývky, podložky a polštáře z pravé ovčí vlny se vyznačují vysokou hřejivostí a zároveň vzdušností. Ovčí vlna je přírodní materiál pocházející přímo z Valašska a jeho blízkého okolí, kde sídlí naše firma. V ovčím rounu, které používáme při výrobě přikrývek, podložek a dek se nevyskytují žádní roztoči a byla prokázána jeho zdravotní nezávadnost. Tato vlna je pečlivě zbavená od nečistot, vyčesaná, vyklepaná a namykaná do rouna. Rouna jsou nadýchaná a ohebné . Vysoká kvalita přikrývek je docílena jakostní povrchovou  sypkovinou 100% bavlny z tuzemské výroby. Výrobky z ovčího rouna se povlékají, nedoporučujeme je prát doma. Svěřte je odborné firmě. Intervaly mezi praním záleží na celkovém znečistění. Sortiment ložní prádla nabízíme z vlastní produkce ze 100 % bavlny - bavlna hladká, krep, flanel s dlouhou životností. Pokud jsi chcete vyzkoušet ruční zpracování vlněného rouna plstěním nebo spředením, zavolejte dodáme Vám materiál.

 • Přikrývky z dutého vlákna

  Přikrývky z dutého vlákna

  Kolekce pracích přikrývek plněné značkovým dutým vláknem vysoké kvality, vyhovuje požadavkům na příjemné a zdravé spaní. Duté vlákno je syntetický výplňový materiál, velmi lehký, s dobrou tvarovou pamětí, vzdušností a výbornými tepelně – izolačními vlastnostmi.
  Přikrývky z dutého vlákna mají povrchové materiály ze 100 % vysoce kvalitní bavlněné tkaniny, jemné směsové tkaniny a mikrovlákna
  100 % PES s výtažkem z rostliny ALOE VERA . 

  Antialergické přikrývky

  Antialergické přikrývky – jedná se o ucelenou nabídku pracích přikrývek, podložek, polštářů, dětských setů, kojeneckých peřinek. Antialergické přikrývky nabízíme ve více poptávaných  velikostech  –  standardní  jednolůžka, prodloužené i pro manželské postele. 

  Výplňový syntetický materiál  - duté polyesterové vlákno má jedinečnou pružnost, lehkost, s dobrou tvarovou pamětí a snadno se udržuje.
  Povrchové  materiály antialergických přikrývek, jako je česaná bavlna, směsová prací sypkovina, polyesterová mikrovlákna vynikají antibakteriálními a  antialergické  vlastnostmi  a umožňují výrobky  prát až do 95 °C. Díky těmto vlastnostem se využívají nejen v domácím prostředí, ale splňují  zdravotní a vyvařovací požadavky i ve veřejném sektoru.
 • Podložky

  Podložky z pravé ovčí vlny se vyznačují vysokou hřejivostí a zároveň vzdušností. Jsou vysoce  termoregulační a mají vysoké izolační schopnosti. Dokonale se přizpůsobují tělesné teplotě. Jsou vhodné pro ty , kteří trpí záněty, bolesti svalů a kloubů, revmatiky.Podložky se vkládají pod prostěradlo a tím jsou chráněny proti ušpinění.

  V ovčím rounu, které používáme při výrobě podložek se nevyskytují žádní roztoči a byla prokázána jeho zdravotní nezávadnost.  Podložky je možné větrat a v případě nutnosti chemicky čistit. Podložky jsou plněny ovčí vlnou ( přírodním materiálem )pocházející přímo z Valašska a jeho blízkého okolí.