Polštářek 35x45 cm z dutého vlákna

Nový produkt

Dekorační polštářek 35x45 cm s výplní polyesterové kuličky. Hmotnost výplně 0.25 kg.

Více informací

352 ks

SKLADEM

242,00 Kč s DPH

  • Plátno 100 % Bavlna
  • Supra 65% polyester+35% bavlna
  • Prošev Supra 65% polyester + 35% bavlna
  • Mikrovlákno 100 % PES

Více informací

Dekorační polštář 45x35 cm.

Dekorační polštářky jsou nezbytným interiérovým doplňkem každé ložnice, obývacího pokoje či dětského pokojíčku. 

  • Polštář vyplněn optimální směsí měkkých a jemných dutých vláken spojených do tvaru kuličky - vločky.
  • Kvalitní výplň zaručuje uživateli vzdušnost, tvarovatelnost a objemovou stálost polštáře.
  • Duté vlákno zvyšuje hřejivost a silanizace způsobuje měkkost a hebkost
  • Vybrané povrchové materiály jsou vhodné ke praní až do 95°C a tím se minimalizuje výskyt roztočů a jsou vhodné pro spotřebitelé trpící alergiemi.
  • Používané materiály jsou zdravotně nezávadné a vhodné  pro alergiky.
  • Komfort a hygiena v jednom

Vyrábíme také polštáře na zakázku, pokud budete mít zájem o zhotovení jiného rozměru než uvádíme, prosím kontaktujte nás a my Vám sdělíme cenu tohoto atypického polštáře.

Povrchové tkaniny:

Bavlna 100 % - bavlna hladká ze 100 % česané bavlny, plátnová vazba. Tkanina je pevná, lehká , příjemná na dotyk s dostatečnou splývavostí.

V bílém provedení. Praní do 60 °C

Supra - směsový materiál 65% polyester + 35 % bavlna s vysokou životností a kvalitou. Praní poskytuje Praním za vysokých teplot do 95° dochází k likvidaci škodlivých látek včetně alergenů. Vhodná pro veřejné ubytování a zdravotnictví.

V bílém provedení. Praní do 95°C

Mikrovlákno - 100% polyesterové mikrovlákno hlavní předností je sametová měkkost a příjemný pocit v kontaktu s lidskou pokožku. Je jemná, lehká, vysoce absorpční, přitom velice hustá a nemačkavá. 

V bílém provedení. Praní do 90°C.

Mikrovlákno vytkávaný proužek - 100% polyesterové mikrovlákno efektivním s vytkávaným proužkem v saténovém provedení  Vyznačující se vysokou splývavostí. Tkanina odpuzuje vlhkost a chlad z vnějšku, velké množství pórů umožňuje snadné odpařování potu. V horku ochladí, v zimě zahřeje. Vyniká výbornými antibakteriálními a antialergeními vlastnostmi. 

V bílém provedení. Praní do 90 °C

Mikrovlákno ALOE VERA - 100% polyesterové mikrovlákno s 3% podílem přírodního extraktu ALOE VERA. Regenerační účinky rostlinného extraktu posiluje přirozenou vitalitu Vašeho organismu ALOE VERA zmirňuje bolesti např. ve svalech, kloubních spojeních apod. Je baktericidní, sráží teplotu zanícených částí těla. Je protizánětlivý. Působí jako přírodní zvlhčovač. Blahodárně působí na kůži a posiluje relaxační účinky spánku. 

V bílém provedení. Praní do 60 °C

Prošev - jedná se o tkaninu podšitou rounem z dutého silanizovaného vlákna. Líc tvoří bílá látka Supra (65%polyesteru+35%bavlny), rub bílé rouno 100%polyester.