Polštář 70x90 cm z dutého vlákna

Nový produkt

Polštáře plněné dutými polyesterovými vlákny ve tvaru kuliček 70x90 cm. Nadýchané a stáleobjemové.

Povrchový materiál 100 % bavlna, směsové bavlna/ polyester a 100% PES. Hmotnost výplně 1.1 kg.  Vhodné pro alergiky a astmatiky.

Více informací

248 ks

SKLADEM

554,00 Kč s DPH

 • Plátno 100 % Bavlna
 • Supra 65% polyester+35% bavlna
 • Mikrovlákno 100 % PES

Více informací

Polštář z dutého vlákna 70x90 cm - bez zipu

 • Polštář vyplněn optimální směsí měkkých a jemných dutých vláken spojených do tvaru kuličky - vločky.
 • Ta zaručuje uživateli vzdušnost, tvarovatelnost a objemovou stálost polštáře.
 • Duté vlákno zvyšuje hřejivost a silanizace způsobuje měkkost a hebkost
 • Hmotnost výplně 1.1 kg
 • Nabízíme v materiálovém provedení bavlna 100%,směs bavlna / polyester a 100% polyester Mikrovlákno hladké, s vytkávaným proužkem, s výtažky ALOE VERA
 • Polštáře jsou  - bez zipu.
 • Vybrané povrchové materiály jsou vhodné ke praní až do 95°C a tím se minimalizuje výskyt roztočů a jsou vhodné pro spotřebitelé trpící alergiemi.
 • Používané materiály jsou zdravotně nezávadné a vhodné  pro alergiky.
 • Komfort a hygiena v jednom

Vyrábíme také polštáře na zakázku, pokud budete mít zájem o zhotovení jiného rozměru než uvádíme, prosím kontaktujte nás a my Vám sdělíme cenu tohoto atypického polštáře.

Povrchové tkaniny:

Bavlna 100 % - bavlna hladká ze 100 % česané bavlny, plátnová vazba. Tkanina je pevná, lehká , příjemná na dotyk s dostatečnou splývavostí.

V bílém provedení. Praní do 90 °C

Supra - směsový materiál 65% polyester + 35 % bavlna s vysokou životností a kvalitou. Praní poskytuje Praním za vysokých teplot do 95° dochází k likvidaci škodlivých látek včetně alergenů. Vhodná pro veřejné ubytování a zdravotnictví.

V bílém provedení. Praní do 95°C

Mikrovlákno - 100% polyesterové mikrovlákno hlavní předností je sametová měkkost a příjemný pocit v kontaktu s lidskou pokožku. Je jemná, lehká, vysoce absorpční, přitom velice hustá a nemačkavá. 

V bílém provedení. Praní do 90°C.

Mikrovlákno vytkávaný proužek - 100% polyesterové mikrovlákno efektivním s vytkávaným proužkem v saténovém provedení  Vyznačující se vysokou splývavostí. Tkanina odpuzuje vlhkost a chlad z vnějšku, velké množství pórů umožňuje snadné odpařování potu. V horku ochladí, v zimě zahřeje. Vyniká výbornými antibakteriálními a antialergeními vlastnostmi. 

V bílém provedení. Praní do 90 °C

Mikrovlákno ALOE VERA - 100% polyesterové mikrovlákno s 3% podílem přírodního extraktu ALOE VERA. Regenerační účinky rostlinného extraktu posiluje přirozenou vitalitu Vašeho organismu ALOE VERA zmirňuje bolesti např. ve svalech, kloubních spojeních apod. Je baktericidní, sráží teplotu zanícených částí těla. Je protizánětlivý. Působí jako přírodní zvlhčovač. Blahodárně působí na kůži a posiluje relaxační účinky spánku. 

V bílém provedení. Praní do 60 °C

Prošev - jedná se o tkaninu podšitou rounem z dutého silanizovaného vlákna. Líc tvoří bílá látka Supra (65%polyesteru+35%bavlny), rub bílé rouno 100%polyester.