PROŠÍVANÉ PŘIKRÝVKY, POLŠTÁŘE, DEKY A SPACÍ PYTLE Z OVČÍ VLNY A DUTÉHO VLÁKNA

 

Výrobní areál firmy KVD spol. s r.o.

 Rádi začínáte den s úsměvem na tváři, odpočatí a plní energie. Vyhledáváte kvalitu materiálu s využitím tradic našich předků, dostatečně velké a lehké lůžkoviny, které Vás zahřejí, čistotu a prodyšnost ložního prádla......

KVD spol.s r.o. nabízí produkty, které nejen uspokojí Vaše prožadavky, ale i chrání vaše zdraví a přírodu.

 

PRODEJNÍ DOBA V ROCE 2016

 

PONDĚLÍ - PÁTEK    7 - 16 HOD.                     SOBOTA, NEDĚLE ZAVŘENO

  Přestávka :  11 - 11.30 hod.

 

Dovolujeme si upozornit, že na prodejně nepřijímáme platební karty, platba je možná pouze v hotovosti.

Pokud jste v našem obchodě nenašli to, co jste hledali, neváhejte nás kontaktovat telefonicky či e-mailem, pokusíme se zboží Vám zajistit.

Nabízíme:

Vlněné prošívané lůžkoviny z mykané ovčí vlny

Antialergické lůžkoviny s pracím programem

Ložní prádlo v různých velikostech,povlečení do postýlky, francouzské ...

Přírodní materiály pro ruční zpracování

 

Deky, prošívané přikrývky, podložky a polštáře z pravé ovčí vlny se vyznačují vysokou hřejivostí a zároveň vzdušností. V ovčím rounu, které používáme při výrobě přikrývek, podložek a dek se nevyskytují žádní roztoči a byla prokázána jeho zdravotní nezávadnost. 
Zpracována ovčí vlna je tradiční používaný přírodní materiál  z Valašska a jeho blízkého okolí, kde sídlí naše firma.

Údržba polštářů a přikrývek plněných ovčí vlnou je snadná - výrobek  stačí povlékat do ložního povlečení, čímž je chráněn proti znečištění. Přikrývky, polštáře, deky, spací pytle a fusaky je možné větrat a v případě  nutnosti chemicky čistit.

 Antialergické přikrývky s pracím programem vyrábíme  s kvalitní výplní značkových dutých vláken. Povrchové tkaniny mohou být za 100 % bavlny, s polyesterem 50 % , microfiber 100 % polyester.

 Jsme výrobci a proto i ceny jsou podstatně nižší (odpadá navýšení ceny od překupníků). Zboží si vyberete doma v klídku, popřípadě doladíte změny, nebo rozměry a zadáte si zakázku, která Vám bude v co nejkratším čase zpracována. Pokud jde o standartní rozměry je všechno zboží skladem a odesílá se okamžitě po připsání na náš účet.

Zákazníci, kteří jsou z blízkého okolí mají tu výhodu, že si objednané zboží mohou přímo zakoupit na naši provozovně KVD spol. s r.o. Hovězí 699

 

V stále větší oblibě jsou výrobky z plstěné vlny, vlněnou přízi pro ruční pletení. Pokud si chcete vyskoušet tyto techniky,zavolejte napište ,dodáme Vám 100 % vlněné rouno, česance k plstění, vlněnou přízi v přírodní barvě a v tmavě hnědé.

Na přízi, prošívané přikrývky, podložky,dětské deky,polštáře, fusaky,válečky s náplní ovčí vlna provádíme i příjem tříděné surové ovčí vlny. Je nutno osobní dodání. Ceny na vybrané zboží jsou následně poníženy o hodnotu přijaté surové ovčí vlny. Není zanedbatelná! 

Kontaktujte nás 571 445 186 , 731 177 331 pondělí - pátek 7 - 16hod. vše ochodně vysvětlíme.  Těšíme se na Vaši osobní návštěvu.

Naše výrobky dodáváme i na Slovensko převážně přepravní společností Geis. Expediční náklady na objednávku 250 Kč. Dobírková částka v eurech.

 

 

Přikrývky, polštáře, podložky a spací pytle z dutého vlákna jsou plněny mykaným dutým silanizovaným vláknem, které se vyznačuje dostatečnou hřejivostí a pružností. Výrobky z dutého vlákna jsou vhodné zejména pro alergiky. Této skupině zákazníků doporučujeme také prošívané polštáře v různém zpracování, plněné polyesterovými kuličkami. Celé sety jsou prací a ve více povrchových materiálech.

Nezapomínáme ani na Vaše nejmenší ratolesti od narození. Nabízíme rychlozavinovačky, klasické zavinovačky, kojící polštářky, hrací deky....

Věříme, že Vás naše nabídka prošívaných přikrývek, dek, polštářů, povlečení a dalších výrobků z přírodní ovčí vlny nebo dutých vláken zaujme.