Způsob doručení a platby

Dobírka - objednané zboží zaplatíte prostřednictvím dobírky při převzetí zásilky pracovníkovi přepravních společností dle výběru. Balík obsahuje daňový doklad, který slouží zároveň i jako dodací list.

Hotovost - platbu můžete zaplatit v hotovosti při osobním odběru v naši prodejně v KVD spol. s r.o. Hovězí 699,756 01 Hovězí

Expediční náklady jsou 0 Kč

Bankovním převodem - možnost platby převodem z účtu na náš účet.

  • Bankovním převodem - možnost platby převodem z účtu u jakékoliv banky na účet prodejce. Číslo účtu je  6742640207/0100. Jako variabilní symbol použijte číslo vaší faktury. Jakmile budou peníze připsány na náš účet, zásilku posíláme.

Dodávané zboží zůstává až do úplného zaplacení kupní ceny ve vlastnictví prodávajícího, a to ve smyslu platných ustanovení § 443 - 446 obch. z., resp. § 601 obch. z.

Zboží Vám  bude odesláno až po připsání platby na náš účet.

 (způsob dopravy a platby vyberete při dokončení objednávky)

 

 

  • Česká pošta - Balík do ruky -  dodání zásilky následující den po dni podání. Balík bude doručen na uvedenou adresu v běžných doručovacích hodinách České pošty. V případě,že nebudete na uvedené adrese, je Vám vloženo do Vaši poštovní schránky oznámení o doručení. Zásilka se ukládá na Vaši poště po dobu 7 dnů.

Expediční max. náklady na objednávku 220,- Kč s DPH 21%

Česká pošta - Balík na poštu - Balík Na poštu je nová služba České pošty, která Vám přináší možnost, zvolit si pobočku, na které bude Vaše zásilka připravena k vyzvednutí již následující pracovní den po podání, v předvánočním čase počítejte s delším dodáním. O připravenosti Vaší zásilky k vyzvednutí Vás budeme informovat prostřednictvím SMS nebo e-mailu.

Expediční max. náklady na objednávku 200,- Kč s DPH 21%

  • GEIS - po předání zboží dopravci je zásilka doručena do 24 hod. ( nejdéle do 2 prac. dnů ). Společnost doručuje zásilky po předchozí telefonické  domluvě se zázníkem. V případě,že Vám nebude vyhovovat den a čas předání,můžete si dohodnout náhradní termín doručení zásilky. Z tohoto důvodu je nutné uvádět aktuální a správné telefonní číslo.

Expediční náklady  CZ na objednávku 180,- Kč s DPH 21%

Expediční náklady SLOVENSKO  na objednávku 250,- Kč s DPH 21%

 

Zásilky do 2 kg.

Expediční náklady na objednávku 120 Kč s DPH 21 %

 

 

 

Pokud si v našem internetovém obchodě vyberete malé lehké zboží do 2 kg lze poštovné upravit ,  v tom případě napište na email:  vlna@kvd.cz   a domluvíme vše podstatné.