Dětský sortiment z vlny

Kategorie V nabídce dětský sortiment z ovčí vlny  naleznete velmi důležité produkty do postýlky pro miminka, prošívané dětské přikrývky, polštáře, podložky, kojenecké zavinovačky s vyjímatelnou vložkou z ovčí vlny, vlněné fusaky. Nabízený sortiment je vyroben s vysokou pečlivostí a s důrazem na kvalitu materiálu a zpracování. 

Používaná ovčí vlna je 100% přírodní materiál a působí blahodárně a v souladu s teplotním metabolismem miminka.

Tím je zajištěn zdravý spánek dětí, který je velmi důležitý pro zdravý vývoj jejich organismu.

Materiály, které byly použité při výrobě dětského sortimentu odpovídají přísným normám a hygienickým požadavkům pro dětské výrobky. Všechny materiály odpovídají normě „ÖKO-TEX STANDARD 100“, vhodné pro kojence a malé děti.

..Vaše miminko tráví v postýlce od narození téměř veškerý čas je velmi důležité vybírat lůžkoviny opravdu důkladně.

Dětský sortiment z vlny V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • Dětské přikrývky

  Vlněné dětské prošívané přikrývky s přírodní výplní. Vnitřní materiál dětských prošívaných přikrývek je vlněné ovčí rouno bez jakýchkoliv příměsí 100% přírodní vlna. Přikrývky jsou nabízena ve více velikostech a hmotnostech výplně. Pokud si přejete jinou hmotnost nebo velikost napište, jsme přímí výrobci těchto produktů. Naší snahou Vám bude vyhovět dle našich možností.

 • Dětské polštáře

  Přinášíme Vám dětské polštářky do postýlky s přírodní výplní ovčí vlna. Více možnosti zpracování Vám umožní rychlé rozhodování pro koupi. Jsou zde zastoupeny polštáře s prošitím - nižší vhodné pro menší děti a polštáře již s větší výplní.

   Je vhodný i jako doplněk lůžkovin  k použití samostatně k relaxaci a odpočinku. 

 • Dětské sety

  Vyberte si dětské sety do postýlky s přírodní výplní - ovčí rouno. Dětské sety  jsou sestaveny  z přikrývky ve více velikostech, prošitého polštářku pro malé miminka a polštářku s vyšší výplní pro větší děti. Vše můžete zakoupit ve více variantách. V jiných kategoriích naleznete výrobky i samostatně.  Oblíbenost si získaly díky své vysoké kvalitě, spolehlivosti a dlouhé účinnosti. Vše pro zdravý a nerušený spánek.

 • Podložky do postýlky

  Dětské vlněné podložky do postýlky s přírodní výplní ovčí vlna.

  Nejdůležitější pro naše dítě je teplo, které si naše miminko  nevytvoří. Vlněná podložka prezentuje mimořádné vlastnosti ovčí vlny použité jako vnitřní výplň. Vedle vysoké hřejivosti vlna podporuje i neustálou cirkulaci vzduchu.

  Povrchové bavlněné materiály dodávají ke komfortu výrobku a doplňují ostatní silné argumenty jako je odvod vlhkosti, příjemná hřejivost a suché teplo, alergicky neutrální prostředí, pocit jemné vzdušnosti.

   Podložky se vkládají pod prostěradlo a tím jsou chráněny proti ušpinění.

 • Dětské fusaky

  Tento vlněný fusak je určen nejen pro venkovní použití. Vnitřní část je vyrobena ze 100% vlny merino jemné a příjemné na omak, která poskytuje vysoký tepelný komfort. Vnější materiál je 100% bavlna jednobarevná nebo různé dětské motivy.

  Fusak je opatřen zipy po obou stranách pro snadnou manipulaci. Nabízíme ho v několika barvách, přičemž barva vlněného rouna uvnitř vaku je přírodně bílá. Je určen do kočárků, saní, kolébek apod.

  Délka 90 cm. Šířka 50 cm.

 • Zavinovačky

  Zavinovačky

  Dětské klasické zavinovačky jsou nepostradatelnou součástí výbavičky každé maminky již v období těsně před porodem.

  Zavinutí do zavinovačky miminko uklidní nejen tím, že mu připomíná bezpečné prostředí maminčina bříška, ale i příjemným teplem, které mu zavinovačka dodává. 

  Nabízíme zavinovačky s vyměnitelnou vložkou  s přírodní vlněnou výplní.

  Zavinovačky Vám garantují výborné držení dítěte během krmení, odpočinku nebo spánku.

   U nás si můžete vybrat z různých typů, barev, motivů zavinovaček.