Dětský sortiment z dutého vlákna

V nabídce dětský sortiment z dutého vlákna naleznete velmi důležité produkty do postýlky pro miminka, prošívané dětské přikrývky, polštáře, podložky, kojenecké zavinovačky, kojící polštáře a nepřehlédněte ani naši nabídku  dětské bavlněné povlečení....Vaše miminko tráví v postýlce od narození téměř veškerý čas je velmi důležité vybírat lůžkoviny opravdu důkladně. Nabízený sortiment je vyroben s vysokou pečlivostí a s důrazem na kvalitu materiálu a zpracování.

Dětský sortiment z dutého vlákna V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • Dětské přikrývky

  Dětské přikrývky

  Prací dětské přikrývky z kvalitního silanizovaného dutého vlákna s nízkou prašností a možností praní až do 95°C, dle povrchového materiálu.

  Dětský program ložních výrobků pro nejmenší umožňující vytvoření zdravého a hygienického prostředí v dětském lůžku. K tomu slouží speciálně zvolené materiálové složení výrobků zajišťující maximální ochranu před bakteriemi a plísněmi, příjemnou lehkost a vysokou hřejivost, ale také prakticky a jednoduchý způsob ošetřování praním a sušením při teplotě 60°C.

 • Dětské polštáře

  Dětské polštáře měkoučké a pohodlné, do kterých se budou moci Vaše ratolesti bez starosti zachumlat.

  Nabízíme ve více velikostech a materiálech.

   Výrobky z dutého vlákna jsou velmi lehké, jemné a jejich nespornou výhodou je jejich snadná údržba, praní, sušení, neutrální vůně, absolutně prodyšné a hygienické.

  Materiály, které byly použité při výrobě dětského sortimentu odpovídají přísným normám a hygienickým požadavkům pro dětské výrobky. Odpovídají normě „ÖKO-TEX STANDARD 100“, vhodné pro kojence a malé děti.
  Vyzkoušejte českou kvalitu .

  Tím je zajištěn zdravý spánek dětí, který je velmi důležitý pro zdravý vývoj jejich organismu.

 • Dětské sety

  Vyberte si dětské sety do postýlky jednoduše, rychle a za super ceny. Dětské sety s výplní duté vlákno jsou sestaveny z těch nejoblíbenějších a ověřených produktů. Oblíbenost si získaly díky své vysoké kvalitě, spolehlivosti a dlouhé účinnosti. Vše pro zdravý a nerušený spánek.

  Hlavní přednosti pracích  přikrývek:

  • Lehkost
  • Splývavost a hladkost
  • Vzdušnost, tvarová a objemová stálost polštáře
  • Materiálová stálost
  • Ochrana před plísněmi a bakteriemi
  • Praní do 90 °C
  Prací přikrývky a polštáře, chrániče matrací  splňují  zdravotní a vyvařovací požadavky a jsou tak vhodná pro provozovatelé ubytování, školské a zdravotnické zařízení.

 • Podložky do postýlky

  Dětské podložky do postýlky se vkládají pod prostěradlo. Jsou vhodné i pro kojence. Vašemu miminku pomůže vytvořit teplo v lůžku pro jeho větší klid a zdravý spánek.

    Duté vlákno je vloženo do bavlněných certifikovaných tkanin vhodných pro naše miminka.

 • Zavinovačky

  Dětské klasické zavinovačky a rychlozavinovačky jsou nepostradatelnou součástí výbavičky každé maminky již v období těsně před porodem.

  Zavinutí do zavinovačky miminko uklidní nejen tím, že mu připomíná bezpečné prostředí maminčina bříška, ale i příjemným teplem, které mu zavinovačka dodává. 

  Nabízíme zavinovačky s vyměnitelnou vložkou s polyesterovou nebo s přírodní vlněnou výplní, kterou naleznete v sekci dětský sortiment s vlněnou výplní. 

  Zavinovačky Vám garantují výborné držení dítěte během krmení, odpočinku nebo spánku.

  Zavinovačky se suchým zipem můžete rozložit a lze je použit jako hrací deka nebo jako deka do kočárku. U nás si můžete vybrat z různých typů, barev, motivů zavinovaček.