Dětský sortiment

Kategorie dětský sortiment je velmi obsáhlá a neustále bude doplňováno o nové zboží o které nám můžete i napsat. V naší rozmanité nabídce naleznete produkty, které jsou rozdělené přehledně do dalších podkategorií, vše pro snadné vyhledávání. Produkty jsou rozděleny na zboží s obsahem přírodního materiálu ovčí vlna a produkty s prací výplní duté vlákno se snazší údržbou.

Dětský sortiment V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • Dětský sortiment z dutého vlákna

  V nabídce dětský sortiment z dutého vlákna naleznete velmi důležité produkty do postýlky pro miminka, prošívané dětské přikrývky, polštáře, podložky, kojenecké zavinovačky, kojící polštáře a nepřehlédněte ani naši nabídku  dětské bavlněné povlečení....Vaše miminko tráví v postýlce od narození téměř veškerý čas je velmi důležité vybírat lůžkoviny opravdu důkladně. Nabízený sortiment je vyroben s vysokou pečlivostí a s důrazem na kvalitu materiálu a zpracování.

 • Dětský sortiment z vlny

  Kategorie V nabídce dětský sortiment z ovčí vlny  naleznete velmi důležité produkty do postýlky pro miminka, prošívané dětské přikrývky, polštáře, podložky, kojenecké zavinovačky s vyjímatelnou vložkou z ovčí vlny, vlněné fusaky. Nabízený sortiment je vyroben s vysokou pečlivostí a s důrazem na kvalitu materiálu a zpracování. 

  Používaná ovčí vlna je 100% přírodní materiál a působí blahodárně a v souladu s teplotním metabolismem miminka.

  Tím je zajištěn zdravý spánek dětí, který je velmi důležitý pro zdravý vývoj jejich organismu.

  Materiály, které byly použité při výrobě dětského sortimentu odpovídají přísným normám a hygienickým požadavkům pro dětské výrobky. Všechny materiály odpovídají normě „ÖKO-TEX STANDARD 100“, vhodné pro kojence a malé děti.

  ..Vaše miminko tráví v postýlce od narození téměř veškerý čas je velmi důležité vybírat lůžkoviny opravdu důkladně.