Přikrývky z ovčí vlny

U nás vyrobené lůžkoviny jsou součástí nových trendů zdravého životního stylu s vysokými požadavky na zdravý spánek. Příznivě ovlivňují spánek a celkovou relaxi těla. Deky, prošívané přikrývky, podložky a polštáře z pravé ovčí vlny se vyznačují vysokou hřejivostí a zároveň vzdušností. Ovčí vlna je přírodní materiál pocházející přímo z Valašska a jeho blízkého okolí, kde sídlí naše firma. V ovčím rounu, které používáme při výrobě přikrývek, podložek a dek se nevyskytují žádní roztoči a byla prokázána jeho zdravotní nezávadnost. Tato vlna je pečlivě zbavená od nečistot, vyčesaná, vyklepaná a namykaná do rouna. Rouna jsou nadýchaná a ohebné . Vysoká kvalita přikrývek je docílena jakostní povrchovou  sypkovinou 100% bavlny z tuzemské výroby. Výrobky z ovčího rouna se povlékají, nedoporučujeme je prát doma. Svěřte je odborné firmě. Intervaly mezi praním záleží na celkovém znečistění. Sortiment ložní prádla nabízíme z vlastní produkce ze 100 % bavlny - bavlna hladká, krep, flanel s dlouhou životností. Pokud jsi chcete vyzkoušet ruční zpracování vlněného rouna plstěním nebo spředením, zavolejte dodáme Vám materiál.

Přikrývky z ovčí vlny V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

  • Letní přikrývky

    Letní přikrývky jsou určeny pro zákazníka, který využívá v letním období tenčí deky. Je možné je užívat i celoročně a to při zvážení požadavků na prostředí v jakém spíte, zda se potíte nebo máte raději přikrývku méně hřejivou. Letní kolekce přikrývek pořídíte v délkách 200 cm, 220 cm a 240 cm. Máte na výběr i vnitřní materiál a to duté vlákno nebo vlněné rouno.

  • Zimní přikrývky

    Zimní přikrývky představují kvalitu a pohodlí pro uživatele, kteří nevytápí ložnice, teplota vzduchu je nízká.  A nebo naopak  teplota je dle teplotních průzkumů ideální 17 °C – 21°C, ale vy se rádi zachumláte a milujete teplo přírodních materiálů. Vlněné zimní přikrývky mají přirozené vlastnosti udržet optimální podmínky Vašeho lůžka. Předností zimní přikrývky je zachycovat pot z těla a přirozeným způsobem se ho zbavit

  • Celoroční přikrývky

    Celoroční přikrývky vhodné pro použití po celý rok. Náplň měkké, jemné a hřejivá, vhodná pro použitá po celý rok, vhodné pro alergiky, deky velice lehké a příjemné na omak.